oferta

DLA KOGO SKIEROWANA JEST MOJA OFERTA?

Borykasz się z chorobą? Usłyszałeś, że Twoja choroba jest nieuleczalna? Możesz zmienić to już dzisiaj.  Zajmuję się dietoterapią w chorobach z autoagresjii, insulinooporności, nowotworach, problemach z układem pokarmowym i wielu wielu innych…

Ty lub Twój bliski choruje na anoreksję lub bulimię? Kompulsywnie się objadasz? Cierpisz na zespół nocnego jedzenia? Możesz to zmienić już dziś.

Jesteś weganinem lub wegetarianinem? Nie tolerujesz wybranych produktów? Chorujesz na alergie lub nietolerancje? Jesteś na diecie eliminacyjnej? Pamiętaj, by zbilansować swoją dietę w celu uniknięcia niedoborów pokarmowych.

Twoje dziecko ma alergię lub nietolerancję pokarmową? Nie wiesz jakie produkty wprowadzać do diety swojego dziecka? Twoje dziecko ma nadwagę lub zbyt niską masę ciała? Chcesz zadbać o zdrowie swojego dziecka? Zadbaj o jego przyszłość już teraz, ma to ogromny wpływ na jego przyszłość.

Chcesz by Twoje dziecko było zdrowe? Chcesz zapobiec chorobom w przyszłości Twojego dziecka? Chcesz być zdrowa i nie przytyć zbyt dużo w ciąży? Chcesz czuć się dobrze w czasie ciąży? Chcesz zdrowo schudnąć po ciąży? Pamiętaj, już dziś możesz zadbać o przyszłość Twojego dziecka.

Trenujesz intensywnie? Zaczynasz swoją przygodę z treningiem? Nie możesz odpowiednio się zregenerować? Chciałbyś dobrać odpowiednią suplementację? Chcesz osiągać lepsze efekty i sukcesy? Już dziś możesz osiągnąć więcej i naturalnie zwiększyć efektywność swoich treningów.

Od zawsze byłeś szczupły? Jesz dużo, a nadal nie możesz przytyć? Chcesz uzyskać piękną sylwetkę, zyskać masę mięśniową? Pamiętaj, to dieta jest podstawą sukcesu. Możesz osiągnąć to już dziś.

Borykasz się z nadmiarem kilogramów? Przetestowałeś już wszystkie możliwe diety i nie osiągnąłeś efektu? Masz problem z efektem jojo? Szukasz wsparcia i motywacji? Chcesz zmienić swoje życie i stworzyć nową lepszą wersję siebie? Nie czekaj. To najlepszy moment!

Chcesz zadbać o swoje zdrowie już teraz? W Twojej rodzinie wiele osób boryka się z chorobami? Zauważasz u siebie pierwsze niepokojące objawy?
Zadbaj już dzisiaj, a w przyszłości, nie będziesz musiał wydawać na leki. Twoje zdrowie jest w Twoich rękach.

OFERTA GABINETU PROVITA

W RAMACH DIETETYKI KLINICZNEJ

Dietoterapia skierowana jest dla osób, które szukają naturalnych metod przywracania zdrowia. W wielu przypadkach w których medycyna konwencjonalna „rozkłada ręce” odpowiednio dobrany sposób żywienia rozwiązuje często wieloletni problem pacjenta i umożliwia ograniczenie ilości spożywanych leków lub zupełne ich odstawienie

Zalecenia dietetyczne dla każdego pacjenta są opracowywane indywidualnie, na podstawie wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, dzienniczka żywieniowego, wyników badań, analizy składu ciała i celów pacjenta. Każdy otrzymuje holistyczne wsparcie, dostosowane do jego potrzeb.

Moim zadaniem jest szerzenie wiedzy. Pokazywanie, że rozwiązania istnieją nawet w przypadkach standardowo uznawanych za nieuleczalne.

WSPIERAM LECZENIE NASTĘPUJĄCYCH CHORÓB:

CENNIK + CO ZAWIERAJĄ WIZYTY?

NAJBARDZIEJ OPTYMALNY WYBÓR!
W cenie pakietu holistyczny plan podejścia do zdrowia! :
Wymienione jak wyżej +

 • 7 dniowy jadłospis wraz z przepisami, indywidualnie dobrany i spersonalizowany, umożliwiający bardzo często realizowanie posiłków przez okres dużo dłuższy niż 7 dni, jest możliwość i wyjaśnienie zamienników, zasad komponowania i modyfikowaniaw dodatkowych

 

 

Opłata: 350 zł 

Wizyty kontrolne odbywają się w zależności od potrzeb pacjenta i stopnia zaawansowania. Chcąc uzyskać efekty zawsze warto jest monitorować stan zdrowia i nie prowadzić nic na własną rękę. Nie jest to tylko ważenie, to kolejny element współpracy, zmiany w planie, modyfikowanie żywienia i zaleceń adekwatnie do postępów.

Podczas wizyty:

 • analiza składu ciała
 • pomiary antropometryczne
 • ocena postępów, analiza terapii – omówienie okresowo prowadzonego dzienniczka żywieniowego, notatek
 • edukacja w zakresie prawidłowego żywienia
 • omawianie aktualnych wyników badań po przeprowadzeniu analizy postępów i zalecenia
 • w przypadku potrzeby możliwość omówienia i wyboru innowacyjnych testów diagnostycznych oraz zestaw zaleceń poprawiający jakość życia
 • dodatkowe indywidualne zalecenia i wykluczenia dietetyczne z wyjaśnieniami
 • przekazanie materiałów dodatkowych

 

 

Opłata: 80 zł

(odbywa się od 5 do 7 dni od pierwszej wizyty diagnostycznej)

Podczas wizyty

 • odbiór 7-dniowego indywidualnego jadłospisu, dostosowanego do Twoich potrzeb, choroby i stopnia jej zaawansowania, etapu leczenia i chorób współistniejących ( po 7 dniach nie jest bezużyteczny!)
 • omówienie jadłospisu – to czas na zadawanie pytań
 • omówienie właściwego doboru ilościowego i jakościowego produktów w codziennym żywieniu
 • odbiór dodatkowych indywidualnych zaleceń i wykluczeń dietetycznych z wyjaśnieniami – materiałów dodatkowych w formie wydruku-   spersonalizowany materiał pod Twoje zdrowie i preferencje
 • ewentualny plan suplementacji i wspomagania żywieniowego (tam gdzie jest niezbędna w przypadku niedoborów witamin, minerałów, ew. ziół) jako element terapii
 • omówienie oceny zwyczajowego sposobu żywienia po dokonaniu analizy komputerowej z dzienniczka bieżącego notowania, które były przyniesione na  wizytę diagnostyczną
 • omówienie oceny stanu odżywienia
 • omówienie zidentyfikowanych niewłaściwych nawyków żywieniowych
 • omówienie zmiany zachowań żywieniowych
 • wskazówki dotyczące stylu życia, aktywności fizycznej
 • wskazówki dotyczące zakupów, obróbki termicznej, problematycznych kwestii żywieniowych

 

Opłata: 60 + 150 zł

Pierwsza konsultacja jest niezbędna do ułożenia planu żywieniowego i/lub jadłospisu. Bez niej nie ma możliwości współpracy, na pierwszej wizycie nie otrzymuje się diety, a jedynie podstawowe zalecenia. Każdy plan/jadłospis jest ustalany indywidualnie, dlatego muszę Państwa poznać, porozmawiać. Chcę podczas tej wizyty  dowiedzieć się z jakim problemem Państwo przychodzą.  Powyższe informacje to bardzo ważny element interwencji dietetycznej.
Podczas wizyty:

 • analiza dokumentacji medycznej (proszę przygotować wyniki badań wg zaleceń ustalonych wcześniej ze mną telefonicznie)
 • wywiad zdrowotny
 • w razie potrzeby zlecenie brakujących badań po przeprowadzeniu wywiadu zdrowotnego
 • wywiad – ankieta żywieniowa, która pozwoli mi poznać upodobania i możliwości, abym mogła dobrać najlepszy jadłospis lub program żywieniowy dla Ciebie
 • analiza składu ciała i ocena proporcji tkanki tłuszczowej i beztłuszczowej na analizatorze składu ciała BIA,
 • analiza dotychczasowego 3-dniowego jadłospisu (dzienniczek) – wskazanie błędów żywieniowych
 • pomiar parametrów antropometrycznych
 • pomiar ciśnienia tętniczego krwi
 • wywiad na temat stosowanych w przeszłości diet, suplementów jak długo i z jakim skutkiem
 • ustalenie celu – jak i w jakim czasie wspólnie go osiągniemy
 • praca domowa do wykonania

 

 

Opłata: 90zł

Współpraca ze mną wygląda w następujący sposób. Na początek wysyłam Państwu formularz do wypełnienia– wywiad żywieniowo – zdrowotny i informuję jakie badania trzeba wykonać ( chyba że są jakieś ostatnio zrobione). Proszę o odesłanie wypełnionego szczegółowo formularza i wyników badań lub przyniesienie ze sobą na pierwszą wizytę. Na wizycie osobistej analizuję wyniki badań i przekazuję moje wnioski. Jest czas na zadawanie pytań. Można o wszystko dopytać i przekazać swoje, różne wątpliwości.

W wyniku takiej konsultacji otrzymują Państwo zestaw zaleceń, rad, wskazówek i ewentualną suplementację dotyczącą Państwa zdrowia i celów, które chcemy osiągnąć. Na konsultacji możemy ustalić też warunki dalszej współpracy oraz dalsze kroki wspólnego działania. Jeśli Państwa będzie interesowało przygotowanie gotowego jadłospisu to przekazują Państwo swoje oczekiwania. Cena jadłospisu na 7 lub 14 dni jest ustalana indywidualnie i zależna od tego, co wyjdzie nam podczas konsultacji, jakie są faktyczne problemy i cele. Do jadłospisu dodatkowo są dołączone spersonalizowane zalecenia dietetyczne, praktyczne porady i wskazówki do stosowania, a także rozpisana ewentualna suplementacja. Jadłospis zawiera opisy przygotowywania posiłków, jest dostosowany do problemów zdrowotnych, trybu życia, preferencji smakowych, treningów, jeśli są i innych elementów uzgodnionych z pacjentem.