DLA KOGO SKIEROWANA JEST MOJA OFERTA?

Borykasz się z chorobą? Usłyszałeś, że Twoja choroba jest nieuleczalna? Możesz zmienić to już dzisiaj.  Zajmuję się dietoterapią w chorobach z autoagresjii, insulinooporności, nowotworach, problemach z układem pokarmowym i wielu wielu innych…

Ty lub Twój bliski choruje na anoreksję lub bulimię? Kompulsywnie się objadasz? Cierpisz na zespół nocnego jedzenia? Możesz to zmienić już dziś.

Jesteś weganinem lub wegetarianinem? Nie tolerujesz wybranych produktów? Chorujesz na alergie lub nietolerancje? Jesteś na diecie eliminacyjnej? Pamiętaj, by zbilansować swoją dietę w celu uniknięcia niedoborów pokarmowych.

Twoje dziecko ma alergię lub nietolerancję pokarmową? Nie wiesz jakie produkty wprowadzać do diety swojego dziecka? Twoje dziecko ma nadwagę lub zbyt niską masę ciała? Chcesz zadbać o zdrowie swojego dziecka? Zadbaj o jego przyszłość już teraz, ma to ogromny wpływ na jego przyszłość.

Chcesz by Twoje dziecko było zdrowe? Chcesz zapobiec chorobom w przyszłości Twojego dziecka? Chcesz być zdrowa i nie przytyć zbyt dużo w ciąży? Chcesz czuć się dobrze w czasie ciąży? Chcesz zdrowo schudnąć po ciąży? Pamiętaj, już dziś możesz zadbać o przyszłość Twojego dziecka.

Trenujesz intensywnie? Zaczynasz swoją przygodę z treningiem? Nie możesz odpowiednio się zregenerować? Chciałbyś dobrać odpowiednią suplementację? Chcesz osiągać lepsze efekty i sukcesy? Już dziś możesz osiągnąć więcej i naturalnie zwiększyć efektywność swoich treningów.

Od zawsze byłeś szczupły? Jesz dużo, a nadal nie możesz przytyć? Chcesz uzyskać piękną sylwetkę, zyskać masę mięśniową? Pamiętaj, to dieta jest podstawą sukcesu. Możesz osiągnąć to już dziś.

Borykasz się z nadmiarem kilogramów? Przetestowałeś już wszystkie możliwe diety i nie osiągnąłeś efektu? Masz problem z efektem jojo? Szukasz wsparcia i motywacji? Chcesz zmienić swoje życie i stworzyć nową lepszą wersję siebie? Nie czekaj. To najlepszy moment!

Chcesz zadbać o swoje zdrowie już teraz? W Twojej rodzinie wiele osób boryka się z chorobami? Zauważasz u siebie pierwsze niepokojące objawy?
Zadbaj już dzisiaj, a w przyszłości, nie będziesz musiał wydawać na leki. Twoje zdrowie jest w Twoich rękach.

OFERTA GABINETU PROVITA

W RAMACH DIETETYKI KLINICZNEJ

Dietoterapia skierowana jest dla osób, które szukają naturalnych metod przywracania zdrowia. W wielu przypadkach w których medycyna konwencjonalna „rozkłada ręce” odpowiednio dobrany sposób żywienia rozwiązuje często wieloletni problem pacjenta i umożliwia ograniczenie ilości spożywanych leków lub zupełne ich odstawienie

Zalecenia dietetyczne dla każdego pacjenta są opracowywane indywidualnie, na podstawie wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, dzienniczka żywieniowego, wyników badań, analizy składu ciała i celów pacjenta. Każdy otrzymuje holistyczne wsparcie, dostosowane do jego potrzeb.

Moim zadaniem jest szerzenie wiedzy. Pokazywanie, że rozwiązania istnieją nawet w przypadkach standardowo uznawanych za nieuleczalne.

WSPIERAM LECZENIE NASTĘPUJĄCYCH CHORÓB:

W wyniku konsultacji otrzymują Państwo zestaw zaleceń, rad, wskazówek i ewentualną suplementację dotyczącą Państwa zdrowia i celów, które chcemy osiągnąć. Na konsultacji możemy ustalić też warunki dalszej współpracy oraz dalsze kroki wspólnego działania. Do jadłospisu dodatkowo są dołączone spersonalizowane zalecenia dietetyczne, praktyczne porady i wskazówki do stosowania, a także rozpisana ewentualna suplementacja. Jadłospis zawiera opisy przygotowywania posiłków, jest dostosowany do problemów zdrowotnych, trybu życia, preferencji smakowych, treningów, jeśli są i innych elementów uzgodnionych z pacjentem.

Przejdź do góry